Opravy a rekonstrukce historických fasád

Naše firma provádí komplexní opravy fasád historických objektů, včetně obnovy původní štukové výzdoby, opravy poškozených říms, reliéfů, konzol a dalších zdobných prvků. Veškeré práce provádíme s maximální odbornou péčí a za dodržení všech požadavků Národního památkového ústavu. Používáme schválené materiály, barvy i technologické postupy, aby bylo zachováno starobylé kouzlo i krása historických fasád.

Výstavba bytových domů a rodinných domů

Máme bohaté zkušenosti s bytovou výstavbou i výstavbou rodinných domů na klíč jak pro individuální, tak i veřejné investory i pro developery. V rámci výstavby a dodávky bytů a rodinných domů poskytujeme pro naše zákazníky komplexní servis od projektu nebo konzultací při vaší individuální projektové přípravě, přes zpracování cenových nabídek a cenových optimalizací podle požadavku zájemců.

Opravy a rekonstrukce Bytových domů

V rekonstrukcích domů a bytů a stavební činnosti se pohybujeme již více jak 14 let. Rekonstrukci domu jsme schopni zrealizovat již za 8-12 týdnů od zahájení stavby. Hledáme vždy ta nejlepší technická řešení. Používáme pouze prověřené stavební materiály.

Rekonstrukce bytů a kancelářských prostorů

Od architektonického návrhu, přes prováděcí dokumentaci. Od hrubé stavby až po poslední detail v interiéru. Ať se jedná o dům, byt, či komerční prostor, vše zařídíme s naším týmem k vaší spokojenosti. Čerpáme ze zkušeností získaných za posledních vice než 14 let na realizacích – stavebních a projektových.

Opravy plochých střech

Provádíme opravy střech a jejích izolaci. Izolace a oprava střechy je nejdůležitějším prvkem při celkové rekonstrukci objektu. Kvalitní střecha slouží jednak k hydroizolaci, tedy aby do objektu nezatékalo, a také k termoizolaci, která chrání před úniky tepla v této části objektu.